Системне проектування, будівництво та монтаж технологічно складних об'єктів цивільного і промислового призначення

·
18.01.2019 До уваги акціонерів Приватного акціонерного товариства СВС-Дніпро
·
15.01.2019 До уваги акціонерів Приватного акціонерного товариства СВС-Дніпро
·
28.12.2018 Інформація щодо загальної кількості акцій ПрАТ "СВС-Дніпро"
·
18.12.2018 До уваги акціонерів Приватного акціонерного товариства СВС-Дніпро
·
04.12.2018 Повідомлення про виникнення особливої ​​інформації емітента
  Архів новин

·
22.07.2013 Що потрібно для того, аби підприємство стало успішним, авторитетним, здобуло суспільне визнання?
·
01.10.2010 Прокладка высоковольтных КЛ в Украине - опыт компании
·
16.06.2010 Владимир Выпирайло: девиз «СВС-Днепр» – всегда быть на шаг впереди!

Ім'я
E-mail

GISMETEO: Погода по г.Киев

ЗАТ «СВС-Дніпро»: 15-річний досвід спорудження та реконструкції.

Продовжуємо знайомити читачів з передовим досвідом виконання будівельних та електромонтажних робіт підприємствами «СВС-Дніпро» та «Київська енергетична будівельна компанія», які сьогодні – серед вітчизняних лідерів щодо впровадження новітніх технологій спорудження та реконструкції електроенергетичних об’єктів.

У попередніх матеріалах йшлося про виконані роботи з реконструкції КЛ-110 кВ та високовольтних підстанцій (ЕП, № 11 – 12, 2005 р.), а також з проектування та будівництва сучасних (у тому числі підземних) ТП 10/0,4 кВ (ЕП, № 10 – 11, 2007 р.) у м. Києві.

Наше гасло – завжди бути на крок попереду!

ЗАТ «СВС-Дніпро» засновано 1993 року як багатопрофільне будівельно-монтажне підприємство. Основні напрямки діяльності товариства – спорудження та реконструкція підстанцій, розподільних пристроїв, систем електропостачання промислових споруд та будинків, монтаж кабельних та повітряних ліній електропередачі, електросилових установок та систем освітлення промислових, адміністративних та житлових будинків, а також виконання загальнобудівельних робіт.

На даний час в компанії працюють понад 900 висококваліфікованих фахівців, багато з яких брали участь у спорудженні великих енергетичних об’єктів, серед яких – Чорнибильська, Смоленська та Хмельницька АЕС, Каскад Дніпровських ГЕС, Асуанська ГЕС (Єгипет), АЕС «Хурагуа» (Куба), ТЕС «Жижель» (Алжир) та багато інших.

Застосування сучасного устаткування та матеріалів, а також освоєння прогресивних інноваційних технологій дозволили підприємству посісти провідне місце на ринку будівельних та електромонтажних робіт, планових та капітальних ремонтів енергетичного устаткування, реконструкції житлового та адміністративного фонду.

Реконструкція підстанцій – шлях до покращення надійності електропостачання

Останнім часом у зв’язку з інтенсивним будівництвом нових і реконструкцією існуючих промислових, адміністративних та комунально-побутових будівель у м. Києві та Київській області виникає нагальна потреба у значному збільшенні обсягів електропостачання і, відповідно в спорудженні нових або реконструкції існуючих трансформаторних підстанцій. З урахуванням того, що через значну щільність забудови у Києві та передмістях відведення території для спорудження нової підстанції є досить проблемним та займає дуже багато часу на погодження, реконструкція існуючих знижувальних підстанцій, виконана в стислий термін з використанням передових технологій, у багатьох випадках дозволяє вирішити вкрай важливу проблему збільшення обсягів та надійності електропостачання.

Як приклад вдалого інженерного рішення розглянемо проект реконструкції ВРП-110 кВ на ПС 110/10 кВ «Іскра», який був виконаний з згідно із завданням, затвердженим ЗАТ «АЕС Київобленерго», з метою значного підвищення обсягів та надійності електропостачання споживачів Києво-Святошинського району.

Загальний вигляд ВРП-110 кВ ПС 110/10 кВ «Іскра» до реконструкції (з встановленими оливними вимикачами МКП-110 М) наведений на рис. 1.

Проектом реконструкції ПС 110/10 кВ «Іскра» було передбачено:

· заміну відділювачів 110 кВ на сучасні високонадійні елегазові вимикачі з відповідним переводом існуючої схеми ВРП-110 кВ «Місток з вимикачами в ланцюгах ліній і ремонтною перемичкою з боку ліній» на нову більш гнучку та надійну схему «Місток з вимикачами в колах трансформаторів і ремонтною перемичкою з боку ліній»;

· заміну оливних вимикачів МКП-110М на сучасні триполюсні елегазові вимикачі з номінальною напругою 145 кВ, номінальним струмом 3150 А та струмом відключення 40 кА типу GL 312XF1 з пружинним приводом FK3-4 виробництва фірми AREVA (Німеччина);

· реконструкцію схем релейного захисту та схем вторинних з’єднань елементів ПС;

· реконструкцію кіл телемеханіки (ТК, ТС, ТВ);

· заміну існуючого зарядно-підзарядного агрегату типу ВСА-5.

Загальний вигляд ВРП-110 кВ ПС 110/10 кВ «Іскра» після реконструкції наведений на рис. 2. Окремо на рис. 3 та рис. 4 наведені встановлені під час реконструкції елегазові вимикачі 110 кВ, трансформатори струму та напруги.

Під час реконструкції систем релейного захисту та автоматики, зокрема, були виконані роботи з встановлення нетипових панелей захисту і автоматики вимикачів GL 312XF1 та відповідних вторинних ланцюгів. Встановлене додаткове обладнання забезпечує ліквідацію пошкоджень у нормальному та ремонтному режимах роботи підстанції.

Загальний вигляд встановлених нових пристроїв релейного захисту наведено на рис. 5, а внутрішній монтаж вторинних ланцюгів – на рис. 6.


Окремо потрібно наголосити, що будівельні та електромонтажні роботи з реконструкції ПС 110/10 кВ «Іскра» виконувались в ускладнених умовах (обмежений під’їзд, робота крана та інших механізмів на території діючої підстанції, монтаж-демонтаж обладнання тощо) без припинення електропостачання споживачів.

Якість – понад усе!

Починаючи з 2002 року на ЗАТ «СВС-Дніпро» впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2000. Основна мета впровадження системи – поліпшення внутрішньої організації діяльності підприємства. Тому для забезпечення суворого дотримання якості на всіх етапах реалізації проектів ЗАТ «СВС-Дніпро» поширило дію системи менеджменту якості на всі дочірні підприємства, а також на підприємства, що належать до зони впливу товариства.

У 2007 році система менеджменту якості ЗАТ «СВС-Дніпро» пройшла зовнішній сертифікаційний аудит, проведений міжнародним органом з сертифікації «ТЮФ-НОРД Україна», та отримала відповідний сертифікат.

За останні роки фахівцями ЗАТ «СВС-Дніпро» та «Київська енергетична будівельна компанія» накопичений значний досвід будівництва та реконструкції високовольтних підстанцій з вищою напругою до 330 кВ включно. Всі об’єкти працюють надійно та без зауважень.

Співпраця з ЗАТ «СВС-Дніпро» та «Київською енергетичною будівельною компанією» – запорука високої якості та своєчасного виконання проектних, будівельних та електромонтажних робітelektropanorama
« назад
2016
Підземне ТП Софіївська

Головний офіс
Україна, 01013, м. Київ, вул. Промислова, 4А
тел.: (044) 545-71-24, 545-71-25
тел./факс: (044) 545-71-23
Виробнича база:
Україна, 07301, Київська обл.,
м. Вишгород, вул. Шкільна, 4
тел./факс: (044) 430-36-17, 451-67-21,
(04496) 54-9-23
 
© 1993 - 2019 ПрАТ "СВС-ДНІПРО". Всі права захищені .