Основним напрямом діяльності Групи компаній «СВС-Дніпро» є виконання електромонтажних робіт з прокладення інженерних, електричних та теплових мереж, тепломагістралей, кабельних ліній (КЛ), повітряних ліній (ПЛ) та ліній електропередач (ЛЕП), електропостачання. А також будівельні роботи, проектування, будівництво об’єктів «під ключ», капітальне будівництво з урахуванням будь-яких вимог замовника.

Як провідна компанія в енергетиці України, «СВС-Дніпро» тісно співпрацює із зарубіжними партнерами. Компанія спеціалізується на встановленні електрообладнання, трансформаторних та розподільних підстанцій (ТП, КТП, РП), електроосвітленні приміщень житлових, суспільних та виробничих будівель, розробці та впровадженні «під ключ» систем АСКТП високовольтних підстанцій напругою 6-750 кВ, систем телемеханіки об’єктів електричних мереж та трубопроводів, диспетчерських систем (АСДК) енергетичних компаній та систем обліку і управління енергозабезпеченням промислових комбінатів та ЖКГ.

До комплексу завдань, що вирішуються компанією, також входить водопостачання та водопровід. Фахівцями підприємства виконуються будівельно-монтажні роботи на гідроелектростанціях (ГЕС).

Структура «СВС-Дніпро», наявність виробничої бази та існуючі ділові звязки дозволяють працювати автономно на значному віддаленні від місць основної дислокації, застосовувати різноманітне сучасне обладнання, будівельні та оздоблювальні матеріали. Підприємство має власний проектно-конструкторський підрозділ, службу комплектації, що дозволяє проводити будівельні та монтажні роботи спільно з проектуванням та постачанням обладнання, тобто «під ключ».

«СВС-Дніпро» має парк машин, механізмів та оснащення для здійснення всього комплексу монтажних, загальнобудівельних та спеціальних робіт. Маючи солідний виробничо-технічний потенціал, ми досконало оволоділи прогресивними технологіями в галузі улаштування зовнішніх мереж електро- та теплопостачання, монтажу електрообладнання, монолітного домобудівництва, улаштування підлоги, покрівель, виконання оздоблювальних робіт.

Підприємства групи компаній «СВС-Дніпро» неодноразово нагороджувались дипломами переможців конкурсу «Кращий продукт року» за високу якість та лідируючі позиції на ринку, «Золоті руки України», «Лідер Вітчизняної економіки» та «Лідер будівництва й архітектури України».

Гасло Групи компаній — «Завжди на крок попереду».